Partner

Partner

  Unsere Geschäftspartner

Eltel Networks to wiarygodny partner i dostawca pełnej gamy usług – dostarcza klientom sektora telekomunikacyjnego (telefonia stacjonarna i komórkowa) konkurencyjne, wysokiej jakości usługi i rozwiązania techniczne.

Marmite to czołowy europejski producent umywalek, brodzików i wanien wykonanych z materiału Mineral Composite. Firma łączy naturalne materiały mineralne, zaawansowaną technologię i opracowuje dalsze innowacje w zakresie wykorzystania Mineral Composite.

To największy polski operator telefonii komórkowej Jest liderem na polskim rynku telefonii stacjonarnej, internetu i transmisji danych. Jako jedyny operator, oferujemy kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dostępne w całym kraju.

Ruukki produkuje i dostarcza energooszczędne rozwiązania i komponenty budowlane, adresowane głównie do odbiorców z Europy Północnej i Środkowo-Wschodniej. Ruukki Construction jest spółką zależną SSAB. SSAB to koncern stalowy z siedzibami w Skandynawii i USA, działający w ponad 50 krajach.

TASKOPROJEKT od ponad 20 lat specjalizuje się w obsłudze przemysłu samochodowego. Realizacje firmy TASKOPROJEKT obejmują budowę linii i stanowisk zrobotyzowanych do łączenia elementów karoserii wykonywane w wielu krajach Europy.

TAURON Dystrybucja S.A. to kluczowa spółka z Grupy TAURON. Zajmuje się dystrybucją energii elektrycznej z wykorzystaniem sieci dystrybucyjnych położonych w południowej Polsce.

TREI REAL ESTATE zarządza portfelem
supermarketów i parków handlowych
o wartości 350 mln. €. Zarządzania
nieruchomościami mieszkalnymi
i komercyjnymi.

 

Partnerzy technologiczni