O firmie

Jesteśmy firmą projektową, zatrudniającą inżynierów i specjalistów wszystkich branż. Nasz zespół składa się z kierowników projektów,  inżynierów . Oferujemy naszym klientom zintegrowane doradztwo inżynieryjne i praktyczną wiedzę ekspercką w połączeniu ze znajomością lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy oraz indywidualnym podejściem do klienta. W ten sposób możemy zapewnić efektywne wykonanie projektów zarówno w dużej i małej skali.
Jesteśmy profesjonalną firmą  wykorzystującą nowoczesne oprogramowanie oraz zdobyte doświadczenie w realizacji projektów. Nasze biuro  zlokalizowane jest w Plewiskach.  Projekty realizujemy w Polsce i w całej Europie.

STRATEGIA

Pracujemy dla ludzi, którzy oczekują znacznie więcej. Ze swej strony zapewniamy, że będziemy najbardziej zaangażowanym i bezproblemowym partnerem, z którym współpraca będzie przebiegała sprawnie. Dołożymy wszelkich starań, aby zrozumieć Państwa potrzeby lepiej niż ktokolwiek inny. Klient otrzymuje  od nas dokładnie taki poziom fachowości, jakiego wymaga sytuacja. Niezależnie od tego, z jakim wyzwaniem przyjdzie Wam się zmierzyć. Wykorzystując w możliwie najbardziej efektywny sposób czas i zasoby, zapewniamy klientom zarówno rentowność, jak i wysoką jakość.

PRACOWNICY

Staman Engineering to suma fachowej wiedzy, doświadczenia i zaangażowania naszych pracowników. Każda osoba robi wielką różnicę, jeśli chodzi o ostateczny rezultat. Przyciąganie, rozwój i utrzymywanie największych talentów ma kluczowe znaczenie dla spełnienia oczekiwań klientów. To właśnie dlatego, tak bardzo zależy nam na znajdywaniu utalentowanych pracowników i dawaniu im możliwości rozwoju oraz odniesienia sukcesu. Jakość i doświadczanie naszych pracowników stanowią największą wartość firmy i są tym, co odróżnia nas wyróżnia oraz tym, co najbardziej cenią nasi klienci. Dzięki naszej elastyczności i aktywnemu podejściu do prowadzonych projektów, możemy zaoferować naszym partnerom rozwiązania, które pozwolą na obniżenie kosztów inwestycji oraz właściwe planowanie harmonogramu danego przedsięwzięcia. To również dlatego 50% naszych zleceń pochodzi od naszych stałych klientów, z którymi współpracowaliśmy przy ich poprzednich projektach. Zespół projektowy to projektanci wyspecjalizowanych w branżach, takich jak: architektura, konstrukcje, instalacje  sanitarne, instalacje elektryczne. Zapewniamy usługi projektowe na każdym etapie realizacji inwestycji, od projektu koncepcyjnego i projektu budowlanego, po projekty  wykonawcze i warsztatowe. Naszym atutem jest dobra koordynacja pracy i stała komunikacja pomiędzy projektantami z różnych branż. Efektem tych działań jest wysoka jakość usług świadczonych dla naszych klientów.

DOŚWIADCZENIE

Nasze doświadczenia zgromadziliśmy wykonując setki projektów. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z opracowaniem projektu od koncepcji po projekt warsztatowy, a kończąc na czynnym uczestnictwie w realizacji inwestycji.  Uczestnictwo w projektach różnych  gałęzi przemysłu  dało nam  doświadczenie oraz szerokie spojrzenie  na zagadnienia problemowe umożliwiając ich efektywne rozwiązywanie.